W semestrze letnim zajęcia odbywają się w formie zdalnej

Zgodnie z decyzją Dziekana WSE w semestrze letnim 2020/2021 na kierunku politologia, europeistyka i bezpieczeństwo wewnętrzne wszystkie zajęcia będą prowadzone metodami i technikami kształcenia na odległość określonymi w Zarządzeniu nr 14/2021 Rektora UKSW.

Dr hab. Janusz Węgrzecki uzyskał tytuł profesora

Miło nam poinformować, że postanowieniem Prezydenta RP z dnia 11 lutego br. ks. dr hab. Janusz Węgrzecki uzyskał tytuł profesora nauk społecznych. Ks. profesorowi serdecznie gratulujemy!

Nagroda Schoellera dla dr Karoliny Matyjaszczyk

Z radością informujemy, że dr Karolina Matyjaszczyk za swoją pracę doktorską pt. „Ewolucja systemu emerytalnego w III RP. Uwarunkowania społeczne, polityczne i gospodarcze” otrzymała Nagrodę Martina Schoellera 2020 w konkursie na najlepsze prace doktorskie i magisterskie powstałe na UKSW. Promotorem pracy była prof. dr hab. Aniela Dylus. Serdecznie gratulujemy!

Skontaktuj się z nami
Kontakt

© 2021 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie Wydział Społeczno-Ekonomiczny