Dr Urszula Góral laureatką Nagrody im. Michała Serzyckiego

Miło nam poinformować, że dr Urszula Góral, pracownik Instytutu Nauk o Polityce i Administracji UKSW, została laureatką Nagrody im. Michała Serzyckiego.

W ramach obchodów XVII Dnia Ochrony Danych Osobowych już po raz szósty wręczono Nagrody im. Michała Serzyckiego. Te szczególne wyróżnienia wręczył laureatom Jakub Groszkowski, Zastępca Prezesa UODO. Nagroda jest przyznawana od 2018 r. osobom i organizacjom docenionym za promowanie prawa do ochrony danych osobowych. W gronie laureatów znajdują się prawnicy, nauczyciele, przedstawiciele świata nauki z kraju i z zagranicy, których działania edukacyjne zostały docenione przez polski organ ochrony danych.

Pani Doktor serdecznie gratulujemy.

17. Dzień Ochrony Danych Osobowych, 28 stycznia 2023 r. – UODO