Zapraszamy na Warsztaty Nauk Społecznych, już 4 marca!

Serdecznie zapraszamy uczniów i uczennice klas 3 i 4 szkół średnich do udziału w Warsztatach Nauk Społecznych, które odbędą się 4 marca w godz. 10.00-13.40 na kampusie przy ul. Wóycickiego1/3.

Wydarzenie będzie doskonałą okazją do poznania kadry akademickiej oraz studentów Wydziału Społeczno-Ekonomicznego. Na ten dzień zaplanowano wiele atrakcji, takich jak: warsztaty o różnorodnej tematyce prowadzone przez naszych wykładowców (szczegóły w programie poniżej), wykład profesorski, stoiska kół naukowych, przy których ich członkinie i członkowie będą gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania związane ze studiowaniem na Wydziale. Zaprosimy Państwa także do zwiedzania kampusu, po którym oprowadzać będą studenci Wydziału. Przewidziany jest także poczęstunek oraz certyfikat potwierdzający udział w warsztatach.

W razie zainteresowania udziałem w naszej inicjatywie prosimy o przesłanie potwierdzenia na adres wse@uksw.edu.pl

W imieniu Komitetu Organizacyjnego

dr hab. Jolanta Łodzińska, prof. uczelni – Przewodnicząca Komitetu