“Diamenty UKSW” rozdane – nasi wykładowcy wśród laureatów

Podczas uroczystej gali, 6 grudnia, w Multidyscyplinarnym Centrum Badawczym Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego wręczono „Diamenty UKSW”, nagrody dla wybitnych pracowników i studentów naszej Uczelni.
Gala rozdania „Diamentów UKSW” jest świętem, podczas którego społeczność akademicka nagradza wyróżniających się studentów, najlepszych dydaktyków, organizacje studenckie oraz osoby wspomagające rozwój studenckiego ruchu samorządowego i naukowego.

Tegorocznymi laureatami „Diamentów UKSW” na Wydziale Społeczno-Ekonomicznym UKSW zostali

• dr Piotr Zakrzewski (najlepszy wykładowca)
  • dr Bartosz Rydliński (najlepszy ćwiczeniowiec)

Obaj laureaci są wykładowcami naszego Instytutu! Tym bardziej serdecznie im gratulujemy!