Zespół

Wśród pracowników i współpracowników Instytutu Nauk o Polityce i Administracji znajdują się zarówno wybitni badacze i dydaktycy, jak i młodzi – początkujący – naukowcy, dopiero zdobywający doświadczenie. Rozwijają oni swoją działalność badawczo-dydaktyczną w pięciu katedrach, odzwierciedlających profil Instytutu. Wielu z nich, poza pracą w Instytucie, prowadzi również ożywioną działalność publiczną. Niektórzy to osoby znane z mediów. Razem tworzymy zespół składający się z nietuzinkowych postaci, realizujący cele i zadania naszej placówki, wśród których jednym z najważniejszych jest dobra edukacja naszych studentów.

Poniżej, w ramach poszczególnych kategorii, prezentujemy wizytówki pracowników Instytutu.

Skontaktuj się z nami

© 2021 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie Wydział Społeczno-Ekonomiczny