Dr hab. Zbigniew Lewicki, prof. ucz ponownie wybrany na funkcję przewodniczącego Rady Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych

Niezmiernie miło nam poinformować, że Pan dr hab. Zbigniew Lewicki, prof. ucz. został ponownie wybrany na funkcję przewodniczącego Rady Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych.

W jej skład wchodzą m. in. ministrowie Konrad Szymański, Jakub Kumoch, Piotr Wawrzyk i profesorowie Zdzisław Krasnodębski, Andrzej Nowak, Andrzej Zybertowicz.

Pan Profesor jest członkiem Rady Dyscypliny Naukowej Nauki o Polityce i Administracji UKSW. Serdecznie gratulujemy!

Polski Instytut Spraw Międzynarodowych