Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra Michaela Kowalczyka

habPrzewodniczący Rady Dyscypliny Naukowej Nauki o Polityce i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie zawiadamia, że w dniu 29.09.2020 r., o godz. 10.00 w sali 105 (ul. Wóycickiego 1/3, bud.23) odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra Michaela Kowalczyka. Temat rozprawy: Ideologia turanizmu węgierskiego. Geneza, rozwój, rezonans polityczny.

Pliki do pobrania:  [Rozprawa doktorska]   [Streszczenie]   [Recenzja 1]   [Recenzja 2]   [Zawiadomienie]

Promotor: prof. dr hab. Radosław Zenderowski
Recenzenci: prof. UŚ dr hab. Anna Czyż, dr hab. Maciej Szymanowski
Z pracą można zapoznać się w Czytelni Biblioteki Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie przy ul. Wóycickiego 1/3. Recenzje i streszczenia dostępne są na stronie internetowej: http://politologia.uksw.edu.pl

W związku z zapobieganiem rozprzestrzenianiu się wirusa SARS Cov 2 udział w publicznej obronie rozprawy doktorskiej będzie możliwy w trybie zdalnym, określonym w § 8 ust. 2 rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 19 stycznia 2018 r. w sprawie szczegółowego trybu i warunków przeprowadzania czynności w przewodzie doktorskim, w postępowaniu habilitacyjnym oraz w postępowaniu o nadanie tytułu profesora (Dz. U. poz. 261).

Link do uczestnictwa w publicznej obronie rozprawy doktorskiej zostanie udostępniony po wcześniejszej rejestracji. Zgłoszenia należy przesyłać na adres s.karczewska@uksw.edu.pl . Rejestracja będzie otwarta od godz. 08:00 w dniu 14.09.2020 r. do godz. 12:00 w dniu 22.09.2020 r.

Nasz Wydział

Czasopismo Instytutu