Zapraszamy na konferencję pt. Quo vadis Europo?

quo_vadis_fotoPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu i Miejska Biblioteka Publiczna „Galeria Książki” w Oświęcimiu zapraszają na ogólnopolską konferencję naukową „Quo vadis Europo?”, która odbędzie się w dniach 6-7 marca 2017 r. Współorganizatorami konferencji są liczące się ośrodki akademickie: Instytut Politologii UKSW, Instytut Europeistyki UJ, Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu, Ośrodek Badań i Edukacji Europejskiej w Poznaniu, Wydział Socjologiczno-Historyczny Uniwersytetu Rzeszowskiego, a także Polskie Towarzystwo Nauk Politycznych oraz Oddział Krakowski Polskiego Towarzystwa Nauk Europejskich. Zgłoszenia do 15 lutego 2017 r. na adres: zrnk75@wp.pl Więcej informacji można znaleźć TUTAJ. Kartę zgłoszeniową można pobrać TUTAJ.

Konferencja naukowa