Wizyta w Skopju i Salonikach

skopjeW dniu 9 maja dyrektor Instytutu Politologii UKSW prof. Radosław Zenderowski wraz z współpracownikami spotkał się z prof. Goranem Koevskim, dziekanem prowadzącego studia politologiczne Wydziału Prawa Uniwersytetu św. Cyryla i Metodego w Skopju. Zawarto wstępne porozumienie o współpracy w zakresie badań i dydaktyki. Jednym z punktów programu wizyty był wykład otwarty dra Bartosza Rydlińskiego pt. „Illiberal Revolution: A V4 or EU phenomenon”.

W dniu 8 maja doszło do analogicznego spotkania w Salonikach. Wicedyrektor IP UKSW dr Andrzej Rudowski podczas rozmowy z dr. Ioannisem Papageorgiousem oraz dr Eftichią Teperoglou zainicjował współpracę pomiędzy Instytutem Politologii UKSW a Szkołą Nauk Politycznych na tamtejszym Uniwersytecie Arystotelesa.

SalonikiMacedonia 1

Macedonia 2