Instytut Politologii UKSW – oficjalna witryna | Rozmowy Komitetu Nauk Politycznych PAN z władzami MNiSW

Rozmowy Komitetu Nauk Politycznych PAN z władzami MNiSW

W dniu 8 lutego 2018 roku w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego delegacja reprezentująca Komitet Nauk Politycznych PAN w składzie: prof. UAM dr hab. Tadeusz Wallas – Protektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, prof. UW dr hab. Stanisław Sulowski – Dziekan Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego, prof. dr hab. Radosław Zenderowski – Dyrektor Instytutu Politologii UKSW, uczestniczyła w spotkaniu z Wiceministrem Nauki i Szkolnictwa Wyższego, p. Piotrem Müllerem. Przedmiotem spotkania było przedstawienie stanowiska Komitetu w kwestii wybranych założeń projektu Ustawy – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce.

bdr