Studiuj w Instytucie Nauk o Polityce i Administracji

uk2de2fr2ru2ukr2by2

 

Świat stale się zmienia i ewoluuje. To, co było nowością jeszcze dziesięć lat temu, dziś bywa uznawane za przestarzałe. Dotyczy to nie tylko świata mediów i technologii, ale także złożonych procesów związanych z gospodarką czy polityką. Przez ostatnie lata, w Polsce, zmianie i transformacji uległo wiele obszarów naszego życia. Niezmienna pozostaje jedynie potrzeba dobrej edukacji, pozwalającej uzyskać umiejętność sprawnego i samodzielnego poruszania się w tak dynamicznej i mobilnej rzeczywistości.  Instytut Nauk o Polityce i Administracji UKSW, od początku swojego istnienia, stawia to założenie, jako priorytet swojej działalności edukacyjnej. Naszym studentom proponujemy atrakcyjny i wielowymiarowy program studiów, uwzględniający szereg potrzeb wynikających ze współczesnej rzeczywistości. Obejmuje on wykłady, konwersatoria, ćwiczenia i seminaria prowadzone przez renomowanych specjalistów, jak również bogaty i atrakcyjny pakiet zajęć dodatkowych (w tym w językach obcych), pozwalających podnieść umiejętności i kwalifikacje, niezbędne do sprawnego wejścia na rynek pracy.

 

CO PROPONUJEMY?

Chcemy pomóc Ci w zdobyciu doskonałej edukacji. Do wyboru masz trzy kierunki studiów: politologię (studia I i II stopnia), europeistykę (studia I stopnia) oraz bezpieczeństwo wewnętrzne (studia I i II stopnia). Studia prowadzone są w trybie dziennym, jak i zaocznym. Sam zdecydujesz, co interesuje Cię bardziej. Od Ciebie zależy również przebieg studiów. To Ty decydujesz o wyborze specjalizacji oraz części przedmiotów, na które będziesz chodził.

 

STUDIA NIESTACJONARNE – NAJTANIEJ!

Proponujemy Wam najtańsze na stołecznym rynku studia niestacjonarne. Czesne za rok studiów z politologii i europeistyki wynosi zaledwie 3400 PLN, zaś na nowym kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne – 3600 PLN.

 

UNIWERSYTET i WYDZIAŁ

Studia w Instytucie Nauk o Polityce i Administracji to studia na UKSW. Jesteśmy częścią szerszej społeczności. Instytut Politologii jest jednostką organizacyjną Wydziału Nauk Historycznych i Społecznych. Dlaczego warto wybrać nasz uniwersytet? Tu studiują ludzie z pasją… i poczuciem humoru. Obejrzyj nasz LIPDUB

O studiowaniu politologii

Erasmus+

Nasz Wydział

Czasopismo Instytutu

chrzescijanstwo-swiat-polityka

Polskie Studia Politologiczne

athenaeum

Centra badawcze

mzbnm

P. Towarzystwo Nauk Politycznych

ptnp

P. Towarzystwo Studiów Europejskich

ptse

P. Tow. Studiów Międzynarodowych

ptsm

Sekcja Wykładowców KNS

strategie-antykryzysowe


Publikacje

Pracownicy