Podziękowania

pol_relW imieniu organizatorów konferencji Relacje religii i polityki jako przedmiot badań politologii (30.11 – 01.12.2017) chcielibyśmy serdecznie podziękować za Państwa udział w tym wydarzeniu. Zapewniony, dzięki Państwa uczestnictwu, wysoki poziom merytoryczny konferencji sprawia, że mamy poczucie dobrze wykorzystanej szansy, jaką dało nam to spotkanie w międzyuczelnianym i międzynarodowym gronie. Dziękujemy również za współtworzenie miłej, życzliwej atmosfery swobodnej dyskusji i nieoficjalnych rozmów. To była prawdziwa przyjemność i zaszczyt gościć Państwa w murach naszego Instytutu! (zdjęcia z konferencji zobacz TUTAJ)

Zgodnie z zapowiedzią, chcielibyśmy zachęcić Państwa do przygotowania artykułów do monografii pokonferencyjnej, bazujących na wygłoszonych wystąpieniach. Planowany termin ich przesłania to 31. marca 2018 roku, a szczegółowe informacje odnośnie wymagań technicznych przekażemy w oddzielnym mailu jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia.

Jednocześnie, zachęceni tegorocznym doświadczeniem, już dzisiaj serdecznie zapraszamy na kolejną międzynarodową konferencję poświęconą badaniu relacji religii i polityki w naszym Instytucie. Planujemy je organizować w cyklu dwuletnim. A zatem następna konferencja planowana jest na koniec listopada 2019 roku (28.-29.11.2019). Prosimy – choć termin odległy – już dziś o jego zarezerwowanie!

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Dr hab. Michal Gierycz – Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Konferencji

Dr Mariusz Sulkowski – Sekretarz Konferencji

Olimpiada WPSW

olimpiada-wos

Erasmus+

O studiowaniu politologii

WNHiS UKSW

Czasopismo Instytutu Politologii

chrzescijanstwo-swiat-polityka

Polskie Studia Politologiczne

athenaeum

SGE – wykłady publiczne

studium-generale-europa

P. Towarzystwo Studiów Europejskich

ptse

P. Towarzystwo Nauk Politycznych

ptnp

Centra badawcze

mzbnm

Sekcja Wykładowców KNS

strategie-antykryzysowe


Publikacje

Pracownicy