Instytut Politologii UKSW – oficjalna witryna | On-line Journal Modelling the New Europe wydany we współpracy z IP UKSW

On-line Journal Modelling the New Europe wydany we współpracy z IP UKSW

journal1Dr Anna Skolimowska z Zakładu Stosunków Międzynarodowych Instytutu Politologii UKSW w Warszawie uczestniczyła w  redagowaniu nr 26 On-line Journal Modelling the New Europe, czasopisma wydawanego przez Wydział Studiów Europejskich Uniwersytetu Babeș-Bolyai w Cluj-Napoca w Rumunii, uznanego periodyku dedykowanego stosunkom międzynarodowym oraz sprawom europejskim. Numer ten, zawierający m.in. artykuły autorstwa pracowników Instytutu Politologii UKSW, został poświęcony tematyce scenariuszy uczestnictwa Unii Europejskiej w stosunkach międzynarodowych z perspektywy państw Europy Środkowej i Wschodniej.