Nowe publikacje pracowników Instytutu Politologii UKSW

Miło nam poinformować, że ukazały się cztery nowe publikacje pracowników Instytutu Politologii UKSW:

1) P. Mazurkiewicz, Europa jako kinder niespodzianka, Ośrodek Myśli Politycznej, Kraków 2017, ss. 496.

2) A. Skolimowska, B. Jankowski (red.), Unia Europejska i Polska wobec międzynarodowej współpracy na rzecz rozwoju, Wydawnictwo Naukowe UKSW, Warszawa 2016, ss. 286.

3) A. Szabaciuk, D. Wybranowski, R. Zenderowski (red.), Religia w konfliktach etnicznych we współczesnym świecie. Tom 1. Zagadnienia teoretyczne. Europa i obszar poradziecki, Wydawnictwo KUL, Lublin 2016, ss. 414.

4) A. Szabaciuk, D. Wybranowski, R. Zenderowski (red.), Religia w konfliktach etnicznych we współczesnym świecie. Tom 2. Afryka i  Azja, Wydawnictwo KUL, Lublin 2016, ss. 440.

Konferencja naukowa