Jak dojechać

dojazd

 

 

 

Jak do nas trafić?
Nic trudnego… Kampus UKSW przy ulicy Wóycickiego 1/3, jest dobrze skomunikowany z całą stolicą. Dzieje się tak dzięki dogodnemu położeniu przy Wisłostradzie, oraz bliskości stacji metra i pętli autobusowo-tramwajowej „Młociny”. Poniżej zamieszczamy opis dojazdu.

 

Dojedziesz do nas KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ
– autobusem linii 181 z Pl. Wilsona do przystanku Żubrowa UKSW (kurs średnio, co 6-20 minut, przejazd ok. 25 min.).
– autobusem linii 303 z Pl. Wilsona do przystanku Żubrowa UKSW (kurs co 30 min, przejazd trwa około 30 min. – autobus kursuje tylko w dni powszednie)
– METREM do stacji Młociny (przejazd ze stacji Centrum trwa około 20 min), a następnie autobusem linii 114 do przystanku „Młociny UKSW” (przystanek końcowy – kurs co 5 – 10 min., czas przejazdu to ok. 7 – 10 min).
– autobusem linii Ł (przystanek na żądanie przy trasie gdańskiej; kurs z pętli przy stacji metra „Marymont” trwa około 15 min). Uwaga: linia Ł jest obsługiwana przez Zakład Komunikacji z Łomianek (honorowane są 30-dniowe i 90-dniowe bilety ZTM w Warszawie).Aktualnie dojazd do kampusu obsługiwany jest niemal wyłącznie przez niskopodłogowe pojazdy (w większości klimatyzowane).

UWAGA! Szczegóły dojazdu do przystanków „Żubrowa UKSW” oraz „Młociny UKSW” sprawdź na stronie internetowej ZTM. Tam znajdziesz również aktualne rozkłady jazdy.

kampus

 

Dojedź do nas SAMOCHODEM
Dojazd własnym samochodem jest również niezwykle prosty. Kampus położony jest przy trasie wylotowej z Warszawy w kierunku Gdańska (E7/S7). Aby dojechać do nas z Centrum Warszawy wystarczy wyjechać na Wisłostradę i kierować się na północ. Następnie należy skręcić w lewo, na drugich światłach za restauracją McDonald’s, na skrzyżowaniu z ulicą Wóycickiego. Po około 150 metrach należy skręcić w lewo, w bramę, na wprost budynku Auditorium Maksimum UKSW.

 

 

 

 

 

O studiowaniu politologii

Erasmus+

Nasz Wydział

Czasopismo Instytutu

chrzescijanstwo-swiat-polityka

Polskie Studia Politologiczne

athenaeum

Centra badawcze

mzbnm

P. Towarzystwo Nauk Politycznych

ptnp

P. Towarzystwo Studiów Europejskich

ptse

P. Tow. Studiów Międzynarodowych

ptsm

Sekcja Wykładowców KNS

strategie-antykryzysowe


Publikacje

Pracownicy