Zawody okręgowe Olimpiady wiedzy o Polsce i świecie współczesnym

olwos

Tegoroczne zawody okręgowe przeprowadzone zostaną w dniu 26 stycznia 2019 r. w siedzibie Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego przy ul. Wóycickiego 1/3 w Warszawie, w budynku 23. Etap pierwszy zawodów rozpocznie się o godz. 10.00, rejestracja uczestników prowadzona będzie przy wejściu do auli egzaminacyjnej (s. 105) od godz. 9.45. Po wejściu na salę, uczniowie nie powinni jej już opuszczać. Prosimy, aby uczniowie posiadali przy sobie aktualny dowód tożsamości bądź legitymację szkolną ze zdjęciem. Do sali egzaminacyjnej nie wnosi się teczek, toreb i telefonów komórkowych.

Istnieje ew. możliwość przekazania na czas pisania testu telefonu komórkowego członkom komisji (wyłączone telefony będą mogły leżeć na stole katedralnym w sali egzaminacyjnej). Z uwagi na dużą liczbę uczniów biorących udział w tegorocznych zawodach, ich zakończenie planujemy ok. godz. 17.30. Dla uczniów przewidziany jest bezpłatny obiad. Plan ramowy zawodów w załączniku. Proszę pamiętać, że godziny ogłoszenia wyników testu i rozpoczęcia drugiego etapu zawodów są orientacyjne. W trakcie, gdy uczniowie będą pisali test serdecznie zapraszamy Państwa nauczycieli na kawę i herbatę do sali 227 w budynku 23.

Więcej informacji można uzyskać TUTAJ. Do pobrania:   [program zawodów]     [informacje dojazdowe].